سفرنوشت

استرالیا، روز آخر، پالم کُو

استرالیا

برای صبحانه رفتیم شهرکی در شمال کرنز به اسم پالم کُو. ساحل زیبا با درختان نخل لم داده به دریا و علائم احتیاط و خطر تمساح که همه جا دیده میشد. عروس های دریایی هم با نزدیک شدن تابستان به ساحل نزدیک شدند و فقط در یک منطقه محافظت شده با تور میشد شنا کرد.

ساحل پالم کُو

ساحل پالم کُو

کیلومتر ماشین چند تایی به شش هزار مونده بود که به گاراژ کمپانی اسپیس شیپ رسیدیم. خوشبختانه هیچ ایرادی نگرفتند فقط خواستند بیرون و داخل ماشین کامل تمیز بشه. ماشین رو کامل تمیز کردیم و با خوش رکابمون که توی سه هفته گذشته حتی یک آخ هم نگفت خداحافظی کردیم و رفتیم به سمت فرودگاه.

بیست دقیقه اول پرواز کرنز به بریزبین هواپیما در امتداد دیواره بزرگ مرجانی پرواز کرد و حدس و گمانم برای اینکه کدوم سمت هواپیما بشینم که بتونم ببینمش درست از آب در اومده بود😊

الان ساعت ده شب و من در فرودگاه بریزبین منتظر پرواز فردا صبح به نیوزلند. همسفر معتقد بود که دوازده ساعت توی فرودگاه بمونه دیوانه میشه و رفت توی شهر یک اتاق بگیره، کاری که از نظر من اتلاف پوله. دوازده ساعت توی فرودگاه تمیز و مرتب بریزبین که چیزی نیست، هجده ساعت ترانزیت توی فرودگاه کثیف و خطرناک شارجه رو توی کارنامه دارم 😉

دوستانی که از ویزای استرالیا، نحوه اجاره ماشین، هزینه ها و … سوال کردند ممنون میشم تا آخرای پاییز صبر کنند. مفصل راجع بهش مینویسم و هر سوالی داشتید پاسخ میدم.

۱۳۹۵/۸/۱۱

۲ دیدگاه

دیدگاه را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
  • - گزینه های دیدگاه، نام و ایمیل حتما باید وارد شوند.
  • - ایمیل شما هیچگاه منتشر نخواهد شد. فقط برای اطلاع شما از پاسخ به دیدگاهتان استفاده می شود.
s
s
۱ سال پیش

سلام و ممنون بابت اطلاعات خوبی که در اختیار میذارید.واقعا همه عکسها با گوشی آیفون گرفته شدن؟بعضی عکسهای سفرتون خیلی حرفه ای و عالی ان.اگر دوربین دیگه ای استفاده میکنید میشه عنوان کنید اسمش رو؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱ سال پیش

سلام
سپاسگزارم دوست عزیز
بله تمام عکس های استرالیا با دوربین موبایل Iphone 6s plus گرفته شده

پاسخ
پاسخ