سفرنوشت

مشاوره در امور سفر

از زمان شروع به کار وبسایت سفرنوشت تلاش داشتم تجربیاتم رو طوری که برای همه قابل استفاده باشه اینجا به اشتراک بذارم. در بخش سفرنامه ها و راهنماهای سفر و ویزا سعی کردم همون مسیری رو که خودم رفتم برای مخاطبان هم بنویسم. علاوه بر اون توی کامنت ها هم پاسخ سوال ها رو دادم و حتی سوال هایی که خصوصی پرسیده میشد رو هم بدون جواب نذاشتم.

با افزایش مخاطبان سفرنوشت مدتیه به سختی فرصت می کنم کامنت ها رو پاسخ بدم اما بازم سعی کردم اگر سوال تکراری پرسیده نشده باشه جواب داده بشه. اما این اواخر در مورد سوال های خصوصی فرصتی برام نمونده که بخوام بررسیشون کنم و جواب بدم.

به پیشنهاد چند تا از مخاطبان این قسمت رو به وبسایت اضافه کردم که اگر کسی به مشاوره تخصصی در مورد سفر نیاز داره بتونم کمکش کنم. مواردی که من میتونم کمکتون کنم بطور خلاصه شامل موارد زیر میشه:

  1. نیاز به اطلاعات سفر به یکی از کشورهایی که من بهش سفر کردم دارید. لیستش توی قسمت درباره من هست.
  2. قصد سفر به مکان خاصی دارید یا کلا میخواهید یک نفر در طول کل سفر با شما باشه.
  3. برنامه ریزی سفر
  4. در زمینه ویزا، پر کردن فرم ها و نوشتن برنامه سفر برای سفارت نیاز به مشاوره دارید.
  5. کلا در هر مورد مربوط به سفر که فکر می کنید من میتونم بهتون کمک کنم.

مواردی که من نمیتونم بهتون کمک کنم:

  1. تهیه مدارک جعلی برای سفارت ها جهت دریافت ویزا
  2. مشاوره در مورد ورود غیرقانونی و پناهنده شدن به کشورهای دیگه
  3. انجام امور مهاجرت شما

لطفا اینکه در چه زمینه ای به مشاوره نیاز دارید یا اینکه از موارد اشاره شده کدومشون رو من میتونم بهتون کمک کنم رو بطور واضح در فرم زیر بنویسید و من در صورتیکه تشخیص بدم میتونم کمکتون کنم هزینه اون رو براتون میفرستم.

اگر تا ۴ روز پاسخی دریافت نکردید با عرض معذرت اونقدر مشغول هستم که‌ حتی فرصت نکردم پاسختون رو بدم چه برسه به اینکه فرصت مشاوره دادن داشته باشم.

نام خود را وارد کنید
تلفن همراه خود را وارد کنید
سن خود را وارد کنید
متن درخواست را وارد کنید

احمد خانی

احمد خانی عاشق سفر و دیدن سرزمین های متفاوت

برای اطلاع از سفرنامه و ویزای کشور جدید، به روز رسانی مطالب قبلی و اطلاع از برنامه‌ سفرهای گروهی و تور عضو خبرنامه سفرنوشت بشوید