سفرنوشت

چطور ویزای کانادا گرفتم و راهنمای کلی سفر به کانادا

کانادا

کشور کانادا هم جزو اون کشورهایی هست که به سخت ویزا دادن بین ایرانی ها معروف شده. نبودن سفارت کانادا در تهران هم به این سختی اضافه شده و باعث شده این تصور پیش بیاد که گرفتن ویزای کانادا بدون مراجعه به آژانس های مسافرتی معروف و سپردن همه کار به اون ها، غیر ممکنه.

راستش من خودم قبل از اینکه مراحل ویزا رو شروع کنم برای اینکه کمی اوضاع دستم بیاد به یکی از همین آژانس های معروف زنگ زدم تا اطلاعات بگیرم. اولین سوالی که آژانس مسافرتی ازم پرسید این بود که دعوتنامه من از طرف یک دوست کانادایی هست یا بستگانی در کانادا دارم که برام دعوتنامه بفرستند؟ وقتی پاسخ دادم که دعوتنامه ای ندارم و میخوام ویزای توریستی کانادا رو بگیرم، خانمی که پشت خط بود شاکی شد که آقا کانادا که ویزای توریستی نمیده! وقت خودت و ما رو تلف نکن. بعدش هم بدون اینکه منتظر جوابی از طرف من باشه گوشی رو قطع کرد.

دو روز بعد از این مکالمه مراحل ویزای کانادا رو شروع کردم و کمتر از دو ماه بعد ویزای ۴ ساله کانادا (طولانی ترین ویزایی که تا به حال گرفتم) توی پاسپورتم جا خوش کرده بود. مراحل درخواست و اقدام برای ویزای کانادا به مراحل ویزای استرالیا شباهت داشت ولی به اون سادگی نبود. توی این مطلب سعی می کنم قدم به قدم مراحل ویزای کانادا رو برای شما بنویسم.

صفحه ای که باهاش سر و کار خواهید داشت وبسایت اداره مهاجرت کانادا هست.

اطلاعات زیادی توی وبسایت هست و برای مهاجرت به کانادا هم به همین وبسایت باید مراجعه کرد. ویزایی که برای بازدید توریستی و دیدار بستگان و آشنایان در کانادا هست اسمش رو گذاشتند ویزای موقت اقامت/دیدار Temporary resident / visitor visa . با این ویزا حداکثر ۱۸۰ روز متوالی میشه در کانادا اقامت داشت و برای زمان بیشتر باید نوع دیگری از ویزا رو انتخاب کنید.

سنجاب های دوست داشتنی همه جای تورنتو هستند.

سنجاب های دوست داشتنی همه جای تورنتو هستند.

اگر توی وبسایت اداره مهاجرت کانادا گم شدید میتونید مستقیم برید اینجا، گزینه آبی رنگ Continue to GCKey رو کلیک کنید و در صفحه ای که باز میشه یک اکانت برای خودتون بسازید. حتما حواستون به سوال های امنیتی باشه چون در هر بار ورود به اکانتتون یکی از این سوالات رو میپرسه، پس با دقت جوابی بنویسید که یادتون بمونه.

داون تاون تورنتو

داون تاون تورنتو

وارد اکانت که شدید برای ویزیتور ویزا Visitor Visa اپلای کنید. ابتدا یک سری سوال از شما میپرسه که تشخیص بده اصلا شما نیاز به ویزا دارید یا نه که خوب مسلما جوابش برای ما ایرانی ها مثبت هست .

تعداد سوالات حدود ۱۵ تاست و هر موقع خواستید میتونید نتایج رو ذخیره کنید، از اکانتتون خارج بشید و بعدا دوباره برگردید و ادامه سوالات رو جواب بدید.

مرحله بعد آپلود کردن مدارک لازم برای ویزا هست. برای هر قسمت فقط یک فایل و با حجم حداکثر ۴ مگابایت میتونید آپلود کنید. مثلا اسکن صفحه های پاسپورتتون همه باید توی یک فایل باشه نه اینکه هر صفحه یک فایل جدا. فرمت های .doc و .docx و .pdf و .jpg و .tiff و .png قابل قبول هست.

مدارکی که باید آپلود کنید شامل موارد زیر هست:

 1. فرم اقامت موقت/ویزای دیدار کانادا که باید از اکانت خودتون دانلود کنید.
 2. تاریخچه سفر: اسکن کلیه پاسپورت های قبلی و ویزاها و مهرهای ورود و خروج و اقامت ها در ده سال گذشته. اگر به جایی سفر کردید و مدرکی ازش ندارید، کارت پرواز هم میتونید اسکن کنید.
 3. صفحه اول پاسپورت فعلی بعلاوه اسکن کلیه صفحات این پاسپورت که اطلاعاتی از سفر شما داره.
 4. اطلاعات مالی: هر مدرکی مبنی بر توانایی مالی شما شامل گواهی تمکن مالی، گردش حساب، فیش حقوقی، سند ملکی و سایر مدارک توی این قسمت باید آپلود بشه.
 5. عکس دیجیتال به ابعاد ۳۵×۴۵ میلیمتر و سایر مشخصاتی که توی اکانت بهتون گفته میشه.
 6. هدف سفر و سایر موارد: رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، برنامه سفر و سایر مواردی از این قبیل رو اینجا آپلود کنید.
 7. فرم مشخصات اعضای خانواده: از اسمش معلومه و باید مشخصات بستگان (بدون در نظر گرفتن اینکه با شما سفر می کنند یا نه) روداخلش بنویسید.
 8. فرم مشخصات فردی: این فرم اختیاری هست ولی توصیه می کنم پرش کنید. چند تا سوال در مورد شما پرسیده میشه و ازتون میخواد کشورهایی که در ۵ سال گذشته سفر کردید بعلاوه تاریخ ورود و خروج هر کشور رو بنویسید.
 9. نامه توضیحات Letter of Explanation: این نامه هم اختیاری هست. اگر توضیحی راجع به سفرتون هست که در قسمت های قبلی ذکر نشده این قسمت جای خوبیه که در موردش بنویسید و بتونید نشون بدید قصد برگشتن به کشورتون رو دارید.

اگر دعوتنامه از کانادا دارید میتونید توی قسمت ۶ بزاریدش که دیگه نیازی به رزرو هتل نباشه و یا حتی دوباره توی قسمت ۹ تکرارش کنید.

دعوتنامه یک نامه ساده هست که دوست یا فامیل شما در کانادا خطاب به اداره مهاجرت کانادا مینویسه و شامل مشخصات خودش و شما میشه. این نامه نیازی نیست رسمی باشه مگر اینکه بعدا اداره مهاجرت کانادا از شما بخواد این نامه در یک دفتر اسناد رسمی ثبت بشه. همه چیز در مورد دعوتنامه برای سفر به کانادا رو میتونید اینجا بخونید.

مدارک فارسی باید به انگلیسی ترجمه بشه و اصل و ترجمه هر دو آپلود بشند. ترجمه توسط دارالترجمه رسمی کافیه مگر اینکه بعدا اداره مهاجرت کانادا تقاضای بیشتری داشته باشه و مهرهای دادگستری و وزارت امورخارجه رو هم بخواد.

بعد از آپلود کردن همه مدارک نوبت پرداخت هزینه ویزا هست تا درخواست ویزای شما به طور رسمی به جریان بیافته. هزینه ثبت نام ویزای کانادا ۱۰۰ دلار کانادا و هزینه انگشت نگاری ۸۵ دلار کانادا هست. این ۱۸۵ دلار کانادا رو باید بصورت آنلاین و توسط کارت های ویزا یا مستر پرداخت کنید.

دو روز بعد از ثبت نام نهایی برای ویزا، برای من نامه ای اومد که باید به یکی از مراکز ویزای کانادا یا VAC (Visa Application Center) مراجعه کنم. این VAC ها با سفارت کانادا تفاوت دارند و لزوما توی همه کشورها نیستند. مثلا من قصد داشتم زمانی که هلند بودم واسه انگشت نگاری اقدام کنم ولی هیچ VAC ی توی هلند نبود و مجبور شدم برم دوسلدورف برای انجام انگشت نگاری. از زمان دریافت نامه ۳۰ روز برای مراجعه به VAC فرصت دارید. نیازی به گرفتن نوبت نیست و فقط باید در ساعت اداری مراجعه کنید. انگشت نگاری و عکسبرداری از چهره انجام میشه و هیچ مصاحبه ای در کار نیست. کلا ۱۵ دقیقه طول کشید. لیست کلیه VAC ها رو میتونید اینجا ببینید.

۴۰ روز بعد از انگشت نگاری پیامی دریافت کردم که اداره مهاجرت کانادا نیاز به اصل پاسپورت من داره، به قول آژانسی ها پاسپورت رکوئست Passport Request شدم. این پیام یعنی اینکه به احتمال بسیار زیاد با ویزا موافقت شده و شما ۳۰ روز فرصت دارید پاسپورت رو به یکی از این VAC ها تحویل بدید.

نزدیکترین VAC ها به ایران، استانبول، آنکارا و باکو هستند که هزینه رفت و آمد و اقامت حداقل ۵۰۰ هزارتومان میشد. این قسمت آخر دریافت ویزا Visa pick up رو سپردم به آژانسی که با هزینه ۲۷۰ هزار تومان این کار رو انجام داد و کمتر از یک هفته پاسپورت و ویزای ۴ ساله کانادا رو در تهران تحویلم داد.

آبشار نیاگارا دوست داشتنی در مرز کانادا و امریکا

آبشار نیاگارا دوست داشتنی در مرز کانادا و امریکا

چند تا نکته برای ویزای کانادا به ذهنم میرسه و در آینده هم اگر نکاتی با سوالات شما به ذهنم رسید اینجا اضافه می کنم:

 • مثل اکثر کشورهای غربی، دغدغه اصلی کانادا اینه که شما خاک کانادا رو ترک خواهید کرد. به هر طریقی که بتونید این رو نشون بدید شانستون برای گرفتن ویزا بیشتر میشه.
 • جایی ندیدم اسمی از گواهی اشتغال به کار اومده باشه، ولی توی یکی از قسمت ها مثلا مدارک مالی، اون رو هم ضمیمه کنید.
 • ویزای کانادا حداکثر میتونه ده ساله باشه ولی حداکثر تا تاریخ انقضای پاسپورت شما ویزا داده میشه. پس اگر تاریخ انقضای پاسپورتتون نزدیکه، بهتره پاسپورت جدید بگیرید و با اون برای ویزای کانادا اقدام کنید.
 • زمان بین انگشت نگاری و دریافت جواب نهایی متغیره، برای من ۴۰ روز بود، برای دوستم ۵ روز بود و ممکنه تا ۶۰ روز هم باشه.
 • ویزای کانادا در حالت عادی مصاحبه نداره مگر اینکه به شما اعلام بشه.
 • داشتن دعوتنامه الزامی نیست ولی میتونه شانس گرفتن ویزا رو زیاد کنه.
 • به نظر من تاریخچه سفر توی گرفتن ویزای کانادا تاثیر زیادی داره.
گرافیتی در مرکز تورنتو زیاد بود

گرافیتی در مرکز تورنتو زیاد بود

سفر من به کانادا

سفر من به کانادا که در اوایل پاییز ۹۶ خیلی کوتاه و در حد ۴-۵ روز بود. راستش از اینکه ویزای طولانی مدت دارم خیالم راحته که هروقت خواستم میتونم به اونجا برم. فقط شهر تورنتو و آبشار نیاگارا معروف رو دیدم و به لطف دوستان خوبم دیدن طبیعت زیبای پاییزی اطراف تورنتو رو تجربه کردم. چند تا نقشه برای دیدن دومین کشور بزرگ کره زمین توی ذهنم دارم که توی سال های آینده عملیشون می کنم. تا اینجا به این نتیجه رسیدم که طبیعت کانادا توی پائیز زیباتره (اکثر قسمت هاش).

تورنتو در شب از پشت بام هاستل

تورنتو در شب از پشت بام هاستل

لابی هاستل پلانت تراولر planet traveler در تورنتو

لابی هاستل پلانت تراولر planet traveler در تورنتو

مزرعه های اطراف تورنتو

مزرعه های اطراف تورنتو

کانادا هنوز کامل قرمز و نارنجی نشده بود

کانادا هنوز کامل قرمز و نارنجی نشده بود

کانادا و ویزاش برای من دروازه ورود به آمریکای مرکزی بود که در اولین فرصت قصه هاش رو براتون خواهم گفت.

بلیط پرواز ایران به کانادا

متاسفانه با وجود این همه ایرانی ساکن کانادا هیچ پرواز مستقیمی از ایران به کانادا وجود نداره. با ایرلاین های اروپایی و عربی نسبتا راحت میشه به همه قسمت های کانادا سفر کرد. قیمت بلیط های رفت و برگشت از ایران به کانادا بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو بسته به ایرلاین و زمان سفر میتونه متغیر باشه. در صورت داشتن ویزای مولتیپل کانادا با پاسپورت ایرانی میتونیم هر ایرلاینی رو برای سفر انتخاب کنیم بدون اینکه نگران ویزای ترانزیت باشیم (بجز ایرلاین های آمریکایی). فقط حواستون باشه اگر ویزای یک بار ورود کانادا داشته باشید هنگام برگشت از کانادا و توقف در اروپا نیاز به ویزای ترانزیت خواهید داشت.

بلیط من با هواپیمایی بریتیش ایرویز و یک توقف در لندن بود. قیمت بلیط رفت و برگشت من ۳۶۱ یورو (۱،۷۰۰،۰۰۰ تومان) شد. اگر شما هم مثل من معتاد باشید و هر شب قبل خواب ده دقیقه پروازها به جاهای مختلف رو چک کنید احتمالش هست این قیمت ها رو بتونید ببینید. من که تا دیدم خریدمش. وبسایتی که ازش خریده بودم این امکان رو بهم میداد که تا ۲۴ ساعت بدون هزینه بلیط رو کنسل کنم. من هم قبل از ۲۴ ساعت با شماره بین المللیشون تماس گرفتم و پرسیدم آیا تغییر تاریخ هم مجانی هست؟ اپراتور پاسخ داد در صورتی که بلیط با همون شرایط وجود داشته باشه بله. منم ازش خواستم یک بلیط با همین شرایط طوری که تاریخ رفتم کمی دیرتر باشه یا برگشتم کمی زودتر، پیدا کنه. بعد از دو دقیقه صدای متعجب اپراتور از پشت خط اومد که من چیزی حتی نزدیک به این قیمت هم پیدا نمی کنم و تو چطور بلیط با این قیمت از ما خرید کردی؟! این قسمت آخر رو سه بار تکرار کرد و من هم گفتم هیچ تغییری نمی خوام، خداحافظ! 😁

شهر لندن و رودخانه تایمز قبل از نشستن پرواز بریتیش ایرویز در فرودگاه هیترو

شهر لندن و رودخانه تایمز قبل از نشستن پرواز بریتیش ایرویز در فرودگاه هیترو

ورود به کانادا

احتمالا مستندهای مرزبانان کانادا رو دیده باشید. من که خیلی این برنامه رو دوست داشتم و ازش چیزای زیادی یاد گرفتم. مامورهای مرزبانی کانادا سختگیر و دقیق هستند و توصیه می کنم بهشون دروغ نگید. توی پرواز به کانادا به شما فرم اظهارنامه گمرکی داده میشه که باید با دقت به سوالاتش پاسخ بدید.

میگند هرکی میاد تورنتو باید با این عکس بگیره

میگند هرکی میاد تورنتو باید با این عکس بگیره

بعد از پیاده شدن از هواپیما به سالنی وارد میشید که تعدادی دستگاه اسکن پاسپورت و عکسبرداری هست، تعداد روز اقامت رو هم باید تایپ کنید و نهایتا یک برگه پرینت شده به شما میده و مرحله بعدی دیدن مامور مرزبانی هست. از مدارکی که برای درخواست ویزا آپلود کردید یک کپی پرینت شده یا توی موبایلتون داشته باشید. بلیط خروج از کانادا هم دم دست باشه. ماموری که از من سوال می پرسید خیلی جدی بود ولی سوال بی ربط نپرسید و زود مهر ورود به کانادا رو توی پاسپورتم زد.

موقع خروج از کانادا شما مامور مرزی رو نمیبینید و مهر خروج هم توی پاسپورت شما نمیخوره. از روی لیست مسافر پروازهای خروجی، شما رو به لیست توریست های خروجی از کانادا اضافه می کنند.

بانک های کانادا و ویزاکارت

بعضی از بانک های کانادا برای ایرانی ها حساب بانکی باز می کنند و ویزاکارت نقدی Visa Debit Card هم میشه درخواست داد. من به دو تا بانک مراجعه کردم که هر دو گفتند برای ایرانی ها که مقیم کانادا نیستند حساب بانکی افتتاح نمی کنند. بانک سوم تی دی کانادا تراست بانک TD Canada Trust Bank بود که خیلی راحت قبول کرد برای من حساب بانکی باز کنه. حساب بانکی با کمترین امکانات ماهیانه ۵ دلار کانادا هزینه داشت. ویزا کارت نقدی هم همون موقع بهم داد. اینترنت بانک و تلفن بانک نسبتا خوبی هم داشت. تی دی بانک کارت اعتباری Credit Card هم برام صادر می کرد ولی به هر میزان که کردیت می خواستم باید پول توی بانک بلوکه میکردم، به نظرم ارزش نداشت و همون کارت نقدی بهتر بود.

مدتی این ویزا کارت رو داشتم ولی خیلی مفید نبود برام. اول اینکه توی خیلی از خودپرداز ها و پوز های فروشگاهی جواب نداد. علتش میتونه این باشه که من خارج از کانادا از ویزا کارتم استفاده کردم و قاعدتا باید قبلش با بانک تماس می گرفتم و اعلام می کردم به کدوم کشور سفر می کنم. انتظار داشتم این امکان رو توی اپ بانک داشته باشه که نداشت. مورد دیگه نرخ بد تبدیل دلار کانادا با سایر ارزها توی تی دی بانک بود. در نهایت چون ویزا کارت استرالیا رو داشتم که خیلی از این بهتر بود، حسابم در تی دی بانک رو بستم.

سوالات متداول در مورد ویزای کانادا

شناسنامه و کارت ملی و ترجمش لازم نیست؟

مدارکی که باید آپلود بشه برای هر فرد متفاوته. بر اساس جواب شما به اون ۱۵ تا سوال اولیه، مدارک درخواستی میتونه متفاوت باشه. توی لیست مدارک درخواستی من شناسنامه و کارت ملی نبود. من هم چون جزو مدارک درخواستیم نبود، آپلود نکردم.

گواهی اشتغال به کار برای ویزای کانادا الزامیه؟

دقیقا مثل مورد بالا هست. برای من فیش حقوقی رو در قسمت مدارک درخواستی نوشته بود. هزینه ترجمه فیش حقوقی زیاد میشد و من به جای اون گواهی اشتغال به کارم که انگلیسی بود رو در قسمت مدارک مالی آپلود کردم.

کدوم قسمت درخواست ویزای مولتیپل رو مشخص کنیم؟

هیچ کجای فرم های درخواست ویزای کانادا شما نمیتونید یکبار ورود، چندبار ورود و مدت ویزا رو مشخص کنید. اداره مهاجرت کانادا تصمیم میگیره طول مدت ویزا و نوعش چطور باشه. ویزای من مولتی با اعتبار ۴ سال بود که در هر سال میتونم ۱۸۰ روز توی کانادا باشم.

فرم پی دی اف رو چطور امضا کنم؟

نیازی به امضای فرم نیست. همون فایل پی دی اف رو توی کامپیوتر پر کنید و آپلودش کنید.

بیمه مسافرتی لازم نیست؟

توی مدارک درخواستی من بیمه مسافرتی نبود. موقع ورود به کانادا هم از من درخواست بیمه مسافرتی نکردند. ولی توصیه من اینه که قبل از سفر به هر کشوری بیمه مسافرتی تهیه کنید.

کدوم آژانس ویزای تضمینی کانادا میگیره؟

بعید میدونم چیزی به اسم ویزای تضمینی کانادا وجود داشته باشه. تصمیم در مورد ویزای کانادا توسط اداره مهاجرت کانادا گرفته میشه. آژانس مورد اعتماد برای انجام کارهای ویزای کانادا هم نمی شناسم.

چقدر شانس گرفتن ویزای کانادا رو دارم؟

هیچ مکانیزم مشخصی برای محاسبه شانس دریافت ویزا وجود نداره، لطفا در این زمینه سوال نپرسید.

خوشحال میشم اگر تجربه ای در زمینه ویزای کانادا دارید با من و مخاطبان سفرنوشت به اشتراک بزارید.

۹۳ دیدگاه

دیدگاه را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
 • - گزینه های دیدگاه، نام و ایمیل حتما باید وارد شوند.
 • - ایمیل شما هیچگاه منتشر نخواهد شد. فقط برای اطلاع شما از پاسخ به دیدگاهتان استفاده می شود.
ع
علیرضا
۴ روز پیش

مطالب خیلی عالی بود امیدوارم نوشتن و به روز رسانی رو ادامه بدی

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۳ روز پیش

ممنونم علی جان

پاسخ
پاسخ
و
وحيد
۵ روز پیش

سلام منم مثل شما مهر ٩٦ واسه بار اول رفتم ونكوور ولي مهر ورود و نزد ، خودمم تعجب كردم از مامور خانمي كه بيرون از اون محدوده مرزبانا بود پرسيدم گفت مهر نميزنن و لازم نيست ، چطور واسه شما رو تو پاسپورت مهر زد ؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۳ روز پیش

سلام وحید جان
من از تورنتو وارد شدم و مهر زدند.

پاسخ
پاسخ
ع
عرفان
۶ روز پیش

با عرض خسته نباشید و آرزوی روزهایی خوش برای شما
یک سوال داشتم و آن اینکه شما تا کنون کالایی مثلا فرش دستبافت، از کشور خارج کرده و آنجا با قیمت مناسبی فروخته اید که بخشی از هزینه سفر جبران شده باشد . لطفا در این زمینه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۳ روز پیش

سلام عرفان جان
خیر

پاسخ
پاسخ
م
مهدی
۶ روز پیش

سلام بزرگوار.راستش من به تاریخ کشورهاوهم چنین سفرخیلی علاقه دارم.ولی بدبختی اینه ازپروازمی ترسم.یه چندوقتی ست میام سایت شماواینقدرزیبامی نویسید،که دقیقادرحال وهوای سفرمیرم.دمت گرم.وانشالله همیشه به سلامت سفربری وبرامون بنویسی.

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۳ روز پیش

سلام و سپاس مهدی جان

پاسخ
پاسخ
ا
امید
۱۰ روز پیش

احمد جان سلام، سایت واقعا فوق العاده ای داری. دست مریزاد
چند تا سوال در مورد ویزای کانادا داشتم، ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.
اول اینکه رزرو هتل سایت بوکینگ رو قبول میکنند؟ رزرو بلیط هواپیما مگه یه چیز فرمالیته نیست چون نهایت 72 ساعت اعتبار داره پس شما رزرو چه شرکتی رو ارائه دادین؟ بعد که ویزای کانادا گرفتی آیا میشه بلیط پروازهایی که یه توقف توی منطقه شینگن یا کشور انگلیس میزنن رو بدون ویزای ترانزیت اون کشورا خرید؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۹ روز پیش

سلام امیدجان
رزرو بوکینگ دات کام قبوله
رزرو هر پروازی که از آژانس بگیرید قابل قبوله
نیازی به ویزای ترانزیت شینگن و انگلستان ندارید (به شرط داشتن ویزای کانادای معتبر، یعنی توی پرواز برگشت هم همچنان ویزای شما معتبر باشه).

پاسخ
پاسخ
ب
بهرام
۱۰ روز پیش

سلام احمد جان ، خیلی عالی بود ، خیلی می تونه کمک کنه تو دریافت ویزا کانادا این پستت ، سپاس دوست عزیز

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۹ روز پیش

سلام بهرام جان
آرزوی موفقیت

پاسخ
پاسخ
ه
هدیه
۱۱ روز پیش

درود احمد جان
یه دنیا ممنون از تجربیات و اطلاعات شسته و رفته و عالی که همیشه با ما به اشتراکش میذاری .
دو تا سوال داشتم
یکی اینکه تو کامنت ها خوندم که گفتین با ویزای مولتی کانادا میشه بدون ویزا به مکزیک سفر کرد. این بدون هیچ قید و شرط و حتی با پاسپورت ایرانی امکان پذیر هست ؟؟ من کمتر از ده ماه از ویزای مولتی م مونده و با دونستن این نکته اصن ولوله افتاده تو جونم که پاشم برم در اولین فرصت ! لطفا اگه لینکی هست که میتونه راهنماییم کنه در این باره محبت میکنین بگین .

سوال دومم یه سوال کلی هست . علی رغم اینکه همه میگم اوکیه ولی خوشحال میشم شما هم تایید کنین . اینکه الان همین ویزای مولتی کانادایی که تو پاسپورتم هست اعتبار ویزا و البته پاسپورتم تا آخر آبان سال 97 هست. از طرفی من برای یکی از بازی های ایران توی جام جهانی قصد رفتن به روسیه رو دارم . و برای اون زمان من پاسپورتم کمتر از 6 ماه از انقضا ئش میمونه که عملا باید زودتر برای تعویض پاسپورت اقدام کنم . حالا اینکه آیا من با این پاسپورت جدید و در کنارش همراه داشتن پاسپورت قبلی به همراه ویزای کانادایی که توش هست میتونم تا انتهای تاریخ ویزا ازش استفاده کنم یا نه ؟ ( هم برای کانادا و هم مخ مخه ی جدید مکزیک ! )
و اینکه به طور کلی برای ویزای هر کشوری این شرایط صدق میکنه منظورم یه قانون کلیه که با ویزا تو پاسپورت قدیمی که هنوز اعتبار داشته باشه بشه سفر کرد ؟ ؟

سپاس
شاد و سلامت و معرکه باشی همیشه :)

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۹ روز پیش

سلام هدیه جان
ممنون از لطفت.
بله با ویزای کانادا میشه به مکزیک سفر کرد ولی بهتره یکبار مهر ورود به کانادا خورده باشه پاسپورتت.
بله ویزایی که توی پاسپورت قدیمی باشه میشه به همراه پاسپورت جدید استفاده کرد و هیچ فرقی نداره، فقط همه جا باید دو تا پاسپورت رو با هم ارائه بدی.

پاسخ
پاسخ
ع
علی
۱۲ روز پیش

سلام دوست عزیزم.
من عاشق جهانگردی هستم و امیدوارم روزی فارغ از دغدغه های روزمره بتونم اینکار رو انجام بدم.از وقتی با اینستاگرامتون و همینطور این صفحه آشناشدم مدام دنبالتون میکنم.امیدوارم بپاس توضیحات ارزشمندی که برایگان در اختیار ما قرار میدی خدا تجربه سفر به تمامی کره زمین رو قسمتت کنه دست ما راهم بگیره.موفق تر باشی.

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۲ روز پیش

سلام علی جان
ممنونم

پاسخ
پاسخ
ا
اسماعیل
۱۳ روز پیش

درود بر شما جسارتا ما که کردیت کارت نداریمو نمیتونم هزینه رو انلاین براشون پرداخت کنیم چه باید کنیم؟؟چه راهی هست جز انلاین؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۳ روز پیش

سلام
حتما باید آنلاین پرداخت بشه. آژانس هایی هستند که این خدمات رو ارائه می کنند.

پاسخ
پاسخ
K
Kamran
۱۳ روز پیش

سلام
شما گفتید تمام مدارک باید به انگلیسی ترجمه بشه
میخواستم بدونم صفحات passport و مهر های ورود و خروج هم باید ترجمه بشه یا نه؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۳ روز پیش

سلام
خیر، صفحات پاسپورت نیازی به ترجمه نداره

پاسخ
پاسخ
ش
شاهرخ
۱۴ روز پیش

سلام وعرض ادب احمد جان اول تشکر فراوان برای این راهنمایی شما

من 2تا ویزای مولتی المان و فرانسه دارم 3 ماه به هر 2کشور هم سفر کردم حالا میخوام اگه قسمت بشه ویزای کانادا بگیرم ومیخواستم یه لطفی کنی یه مقدار راهنمایم کنی گواهی اشتغال به کارم بادرج سمت .حقوق .تاریخ مرخصی .زمان استخدام به زبان انگلییسی ترجمه کردم تمکن مالی پرینت ریز حساب هام وترجمه اسناد ملکی واجاره نامه هامم هست دعوت نامه ندارم ومیخواستم بدونم باید نشون بدم به سفارت که این هاروازکجا اوردم ملک وپول من شغل اصلیم ساخت وساز ساختمان کلیم مدارک دارم ولی اگه بخوام همه این هاروترجمه کنم بیچاره میشم یااینکه فقط بگم کارمندم یه خونه دارم یه حساب نرمال اینم بگم فرانسه والمان یچی نخواست ولی یکی از دوستام ماروترسوند گفت شماشرایط خوبه ولی باید نشون بدیاین هاازکجا اومد منم قصدی برای موندن توکشوری روندارم ولی نمیخوام جوری بشه ریجکتم کنن ممنون میشم نظری بهم بدی

پاسخ
پاسخ
ک
کیوان
۱۴ روز پیش

سلام
من ویزای یکبار ورود کانادا دارم و دو هفته بعد از ورود دارم بر میگردم. از لندن و با بریتیش. بنظرت تو فرودگاه موقع برگشت بهم گیر میدن؟؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۴ روز پیش

سلام کیوان جان
بله اگر کارمند بریتیش متوجه بشه به شما اجازه سوار شدن به هواپیما رو نمیده چون موقع خروج از کانادا اعتبار ویزات تموم میشه و دیگه نمیتونی توی لندن ترانزیت داشته باشی.

پاسخ
پاسخ
ک
کیوان
۱۳ روز پیش

احمد جان. من امروز از بریتیش پرسیدم گفتم اگه 6 ماه از تاریخ صدور ویزا نگزشته باشه مشکلی نداره. اگه دوست داشتی به دیگران هم بگو مرسی

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۳ روز پیش

چقدر خوب کیوان جان
4-5 سال قبل یکی از دوستانم که دقیقا شرایط شما رو داشت بهش اجازه ندادند توی تورنتو سوار پرواز برگشت بشه و مجبور شد بره اتاوا ویزای ترانزیت فرودگاهی انگلستان رو بگیره.

پاسخ
پاسخ
م
مجتبي
۱۴ روز پیش

يه سواله ديگه اگر مدارك براي ويزاي توريستي بفرستم و رد بشه علتش رد شدن رو ميگن يا نه ؟
و چه مقدار زمان ميبره تا دوباره بتونم اقدام كنم؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۴ روز پیش

سلام
بله دلیل رو اعلام می کنند. شما روز بعدش هم میتونید دوباره برای ویزا اقدام کنید ولی اگر شرایطتون فرقی نکرده بشه مجددا درخواست ویزاتون ریجکت میشه، چه یک روز بعد اقدام کنید چه یک سال بعد.

پاسخ
پاسخ
م
مجتبي
۱۴ روز پیش

سلام
من هم درحال انجام مراحل ويزاي كاري هستم
شما وكيل ه مورده اعتمادي توي تهران ميشناسيد كه براي مشاوره برم ؟ ممنون

پاسخ
پاسخ
ل
ليلا صمدي
۱۴ روز پیش

سلام ممنون از وقتي كه مي ذاريد و چراغي كه واسه خواننده هاتون روشن كرديد، يه سوال داشتم اگه به دليل شرايط ،كشوري كه واسه انگشت نگاري انتخاب مي كنيم با كشوري كه تو مرحله passport request و همين طور تو مرحله pick up فرق داشته باشه به عبارتي سه كشور مختلف باشه ايرادي داره و كلا امكانش هست يا بايد vac ها يكي باشند ، ممنون از پاسختون

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۴ روز پیش

سلام لیلاجان
پاسپورت رکوئست و ویزا پیکاپ در حقیقت یکیه. یعنی هرجایی پاسپورت رو تحویل میدید چند روز بعد پاسپورت با ویزا رو از هونجا تحویل میگیرید. ولی انگشت نگاری و دریافت ویزا میتونه محلشون متفاوت باشه.

پاسخ
پاسخ
s
sorena
۱۵ روز پیش

سلام میخواستم بدونم بعد گرفتن ویزا مولتی چقدر زمان دارم که بلیط تهیه کنم و برم؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۴ روز پیش

سلام
تا پایان اعتبار ویزای کانادا فرصت دارید برید و برگردید.

پاسخ
پاسخ
s
sorena
۱۴ روز پیش

منظورم برای اولین بار بعد از اومدن ویزا

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۴ روز پیش

بله پاسخ من هم برای اولین بار بود. هیچ محدودیتی نداره. فقط ممکنه مامور مرزبانی بپرسه چرا سه سال قبل ویزا گرفتی و الان اومدی کانادا

پاسخ
پاسخ
ر
رضا جامعی
۱۹ روز پیش

سلام احمد جان.من سایت شما رو بوکمارک کردم تا همیشه در دسترسم باشه و از مطالب زیبایی که به صورت واضح و سلیس مینویسی عقب نیفتم.همیشه فکر میکنم سفر کردن چقدر دنگ‌و فنگ داره اما شما دید جدیدی به من دادید‌
پ.ن:البته شاید خیلی دنگ فنگ داره ولی چون نرم و قشنگ توضیح میدید و همه چیز روشنه ادم‌فکر میکنه مثل اب خوردن سفر میکنید.

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۹ روز پیش

سلام رضا جان
هر کاری با تمرین ساده میشه. البته که سفر کردن با پاسپورت ایرانی هیچوقت بدون استرس نیست. شاید سخت ترین قسمت سفر ویزاها و مرزهای ورودی باشه

پاسخ
پاسخ
س
سحر
۱۹ روز پیش

ایا امکان داره ویزاهایی که قبلا داشتید رو بگید. در واقع همون تاریخچه سفرهاتون.

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۹ روز پیش

سلام
لطفا قسمت درباره من رو ببینید.

پاسخ
پاسخ
ا
امین
۱۹ روز پیش

درود
با جزییات و بدون نقص توضیح دادید.
چیزی که بنظر من اومد اینه که این ویزا برخلاف تصور قبلیم خیلی هم سخت نیست.شاید قسمت سختش حضور در نمایندگی های کانادا در خارج از کشور باشه.
و در کل برای آدمهای با صداقت و پر سفر نباید چندان سخت باشه.احتمال میدم پیشینه سفرهای شما به کشورهای غیرمعمول و مهرها دلیل اصلی موفقیت در گرفتن ویزاتون شما باشه.
به هرحال تبریک میگم چون حقیقتا سفر به کانادا یکی از غیرقابل دسترس ترین ها برای ما ایرانی ها هست.
و امیدوارم هموطنان ما با استفاده از ویزای توریستی و بعد درخواست پناهندگی کانادا رو پشیمون نکنن و اجازه بدن عاشقان سفر موانع کمتری در زمینه سفر به کشورهای مختلف داشته باشن.
سپاس

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۱۹ روز پیش

سلام امین جان
من هم امیدوارم

پاسخ
پاسخ
ح
حامد ش
۲۱ روز پیش

سلام، دو تا سوال داشتم :
1- آيا با ويزايي که شما گرفتيد امکان کار در کانادا هم وجود داره ؟
2- دوم اينکه آيا گرفتن ويزاي توريستي ميتونه در آينده در گرفتن مهاجرت کانادا تاثير مثبت داشته باشه ؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۱ روز پیش

سلام حامد جان
1- خیر
2- اطلاعی ندارم

پاسخ
پاسخ
ر
رضا
۲۲ روز پیش

سلام مجدد
احمد جان قالب و استایل سایت خیلی سبک و دلچسبه...میشه راهنمایی کنی از کجا میشه مثل سایت شما رو ایجاد کرد؟منظورم دامین و قالب و غیره ست...مرسی

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۱ روز پیش

سلام رضا جان
وبسایت سفرنوشت طراحی شده

پاسخ
پاسخ
م
محمد
۲۲ روز پیش

سلام احمد آقا،
ضمن تشکر بابت مطالب عالی و قابل استفاده، 2تا سوال داشتم راجع به ویزای کانادا:
1-شما تو فرم درخواست ویزا، چند روز رو برای اقامتتون اعلام کردین؟
2-راجع به بیمه مسافرتی چیزی ننوشتین، اگه ممکنه یه توضیحی بدین.
با تشکر فراوان

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام محمد عزیز
توی سوالات اولیه گزینه کمتر از 6 ماه رو انتخاب کردم
بیمه مسافرتی به قسمت سوالات متداول اضافه شد.

پاسخ
پاسخ
ا
الناز
۲۲ روز پیش

سلام وقت به خیر
رسیدن به خیر
ممنون از اینکه این اطلاعات رو با ما به اشتراک گذاشتید. من دو مسأله هنگام پر کردن اطلاعات برام پیش اومد اول اینکه فرم اطلاعات مربوط به من (متقاضی) را نتوانستم دانلود کنم و دوم اینکه در فرم اطلاعات مربوط به خانواده که باید اسامی به فارسی هم نوشته بشوند نمی توانم به فارسی تایپ کنم. شما هیچ ایده یا پیشنهادی دارید؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام النازجان
من هیچ مشکلی با این دو قسمت نداشتم. از ویندوز و اکروبات ریدر به روز استفاده کنید.

پاسخ
پاسخ
ا
الناز
۲۱ روز پیش

سپاس، یه سوال دیگه هم برام پیش اومد. شما گفتید سابقه سفر خوب قطعاً کمک کننده است. آیا شما اطلاعی دارید که مثل حرفی که آژانس ها می زنند حتماً بهتر است شینگن داشته باشیم. چون من هنوز ویزای شینگن ندارم. می خواهم ببینم اگر این موضوع واقعاً تأثیرگذار است ابتدا برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنم و سپس برای کانادا

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۱ روز پیش

در کل داشتن ویزاهای انگلستان، امریکا، ژاپن، کانادا و شینگن به گرفتن سایر ویزا ها میتونه کمک کنه. اما اینکه دقیق بگم داشتن شینگن چقدر روی ویزای کانادا میتونه تاثیر داشته باشه، نمیدونم.

پاسخ
پاسخ
ر
رضا
۲۲ روز پیش

سلام
ظاهرا ترجمه شناسنامه و یا کارت ملی نخواستن و غیر از اشتغال به کار که اونم اشاره ای نشده موردی برای ترجمه نیست...درسته؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام رضاجان
قسمت سوالات متداول رو مطالعه کنید.

پاسخ
پاسخ
A
ALI
۲۲ روز پیش

سلام احمدجان
مدتی که نبودی نگرانت شدم
امیدوارم همیشه به سفر و کسب تجارب جدید باشی و ممنون که این تجربیات ارزنده رو با ما در میون میزاری . از مطالب مربوط به ویزای هلند شما استفاده کردم خیلی عالی بودن. سلامت . موفق و پر سفر باشید .

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام علی جان
سپاس از لطفت. خوشحالم برات مفید بوده.

پاسخ
پاسخ
م
مهرداد
۲۲ روز پیش

مرسي ، مثل هميشه عالي و شيوا و رسا و دقيق و ظريف 😁 مخصوصا ظريف 😁قلم بسيار خوبي داري ، انشالله خاطرات جديدتو واسمون بنويسي 😁

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سپاسگزارم مهرداد جان

پاسخ
پاسخ
ع
عزیز
۲۲ روز پیش

سلام،دمت گرم
وقتی راهنمای ویزای هلند و سفرنامه ات را خوندم، جرقه سفر به اروپا تو ذهنم زده شد و نهایتا تابستان عملی شد،
یه مدتی هست برای ویزای کانادا تحقیق می کردم و اطلاعات بدرد بخوری پیدا نمی کردم،
خیلی ممنون از راهنمایی هات و وقتی که برای این کار می ذاری،

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم راهنمای ویزا برات مفید بوده و تونستی ویزا بگیری

پاسخ
پاسخ
ک
کیان
۲۲ روز پیش

ممنون بابت مطالب خوبتون و اینکه وقت می‌گذارید و دوستداران سفر رو راهنمایی می‌کنید
هنوز در مورد سفارت یونان بدبین هستید؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام کیان جان
با مطالبی که میشنوم همچنان به دوستانم توصیه می کنم از سفارت یونان دوری کنند.

پاسخ
پاسخ
م
مجید
۲۲ روز پیش

سلام. من سابقه سفر به قبرس شمالی و لبنان را دارم.
۱- به نظرتون برای گرفتن ویزا امتیاز منفی حساب میشه و نمیتونم ویزا بگیرم؟
۲- میتونم با تعویض پاسپورت و عدم ارائه پاسپورت قبلی این سابقه احتمالا منفی را پنهان نگه دارم ؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام مجید جان
قبرس شمالی که هیچ مشکلی نداره. اگر بجز این کشور به کشورهای دیگری هم سفر کردید فکر نکنم لبنان هم مشکلی داشته باشه.

پاسخ
پاسخ
م
مجید
۲۲ روز پیش

ولی مثل این که بعضی کشورهای اروپایی مثل یونان به این قضیه حساسند !

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

دوست عزیز شما وقتی سوالت رو زیر مطلب ویزای کانادا می پرسی قاعدتا برداشت من هم اینه که قصد داری برای ویزای کانادا اقدام کنی.
بله یونان بدلیل مسائل سیاسی و رابطش با قبرس و ترکیه خیلی روی سفر به قبرس شمالی حساسیت داره.

پاسخ
پاسخ
s
seyyed mhammad hadi mirrahimi
۲۲ روز پیش

با سلام و ادب
هنگام مصاحبه در دوسردولف مدارک هم ارئه دادی؟منظورم اینه که پس از اسکن مدارک ایا فیزیک مدارک هم باید ارائه بشه؟ممنونم

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام دوست عزیز
در VAC مصاحبه انجام نمیشه و فقط انگشت نگاری و عکس برداری هست.
از من خواسته نشد که اصل مدارک رو ارائه بدم ولی امکانش هست اصل مدارک رو درخواست کنند.

پاسخ
پاسخ
س
سیامک
۲۲ روز پیش

سلام
دوست همیشه در سفر
ما خانوادگی با ویزای مولتی توریستی از طریق تورنتو وارد کانادا شدیم ولی بر خلاف شما نه در ورود و نه در خروج هیچگونه مهری به پاسپورت ما نخورد
دلیل این تفاوت به نظر شما چیست؟
با تشکر

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام سیامک جان
باید یک جایی مهر ورود توی پاسپورتتون خورده باشه. یک مهر آبی کم رنگ بیضی شکل. یک بار دیگه خوب توی پاسپورتتون رو ببینید، همه صفحات

پاسخ
پاسخ
ع
علی از دزفول
۲۳ روز پیش

با سلام . زبان قاصر هست از قدردانی و سپاس از شما . بی نهایت قدردان و سپاسگزارم . شکر جان نعمت و نعمت چو پوست زانکه شکر آرد تو را تا کوی دوست . دنبال یک همسفرم چون سفر به تنهایی دوست ندارم . وقتم آزاد هستش لطفا یاریم فرمایید .

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام علی جان
اینجا محل مناسبی برای پیدا کردن همسفر نیست. اگر هیچ علاقه ای به سفر تنهایی نداری و همسفری هم نداری بهتره به سفرهای گروهی بری

پاسخ
پاسخ
ر
رضا
۲۳ روز پیش

سلام. منظورتون از ویزای ۴ ساله اعتبارشه یا مدت اقامت؟ سینگل؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام رضاجان
اعتبار 4 ساله و اقامت حداکثر 180 روز در یک سال. تمامی ویزاهای بلند مدت مولتیپل یا چند بار ورود هست.

پاسخ
پاسخ
ه
هاله
۲۳ روز پیش

سپاس از مطالب بسيار مفيد و كاربردى شما، سوالم اين هست كه آيا ميتوان حضورى به vac در استانبول مراجعه كرد و هم مدارك را داد و هم انگشت نگارى و هزينه ويزا رو؟ به عبارت ديگه درخواستمون آن لاين نباشه مثل همون كارى كه آژانسها ميكنند.
ممنون از توجهتون

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام هاله جان
خیر، نمیتونید حضوری برید و مدارک رو تحویل بدید. آژانس ها هم آنلاین و همین مراحل بالا رو انجام میدهند و نمیتونند حضوری درخواست ویزای کانادا بکنند.

پاسخ
پاسخ
r
reza
۲۳ روز پیش

يه دونه اي احمد جان خيلي خوبه كه برگشتي
يه سوال با ويزاي كانادا ميشه به مكزيك و كشوراي امريكاي مركزي رفت؟
و ديگه اينكه همين اژانسايي كه از ايران با مبلغاي زيادواست ويزاي كانادا ميگيرن
خدماتشون همين پر كردن سايته كه گفتي؟؟

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سلام رضا جان
بله با ویزای مولتی کانادا میشه بدون گرفتن ویزای مکزیک به مکزیک سفر کرد.
فکر می کنم کارشون همین باشه :-)

پاسخ
پاسخ
م
مرتضی
۲۳ روز پیش

درود احمد جان
دلتنگ شما بودیم
سپاس از به اشتراک گذاشتن این تجربه عالی
امیدوارم قسمت همه دوستداران به سفر بشه

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

سپاسگزارم مرتضی جان
من هم امیدوارم

پاسخ
پاسخ
ح
حامد
۲۳ روز پیش

آقا دمت اساسی گرم
خیلی کامل و دقیق گفتی
تشکر فراوان

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

ممنون حامدجان

پاسخ
پاسخ
ن
نیر بهره مند
۲۳ روز پیش

سلام خیلی عالی چرا فقط چند روز رفتید کانادا ؟
شاد باشی همیشه در سفر

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

سلام و سپاس نیر عزیز
چون وقتم محدود بود

پاسخ
پاسخ
غ
غلامرضا
۲۳ روز پیش

سلام دوست عزیز دیگه یواش یواش دارین معمای این سفارتهای سر سخت رو حل میکنین تنهایی. ا نشالله همیشه موفق و سربلند باشید. میشه بگین این بلیتهای ارزون رو از کدوم سایت پیدا میکنین؟ خیلی متشکرم

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

سلام غلامرضای عزیز
دو تا راهنمای مفصل در مورد خرید بلیط نوشتم و اونجا وبسایت مورد علاقم یعنی کایاک رو هم معرفی کردم. توی منوی سایت میتونی پیداشون کنی

پاسخ
پاسخ
و
ونوس
۲۳ روز پیش

سلام خسته نباشيد
ممنون از اطلاعات مفيدتون
اما نمي دونم چرا سوالات من پاسخ داده نمي شود.
جناب ، ميخواستم سوال كنم آيا براي يك زوج كه يه پسر 7 ساله هم داريم و داراي دو شينگن از هلند (مولتي) و يك شينگن از فرانسه و چند ويزاي توريستي مثل تايلند و مالزي و هند و امارات و 80 ميليون مانده حساب به اضافه سابقه كار و بيمه بالاي 13 سال سابقه و دو سند زمين آيا امكان گرفتن ويزاي كانادا رو داريم؟ ممنون مي شم پاسخ بفرمائيد

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۲ روز پیش

شما وقتی یک سوال می پرسید، ادامه سوال هاتون در رابطه با اون باید زیر همون سوال اول باشه (به کامنت اول خودتون یا جواب من پاسخ بدید). نوشتن یک کامنت جدید باعث گمراه شدن من و سایر مخاطبان میشه.

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

سلام دوست عزیز
اگر زیر یک پست سوالات تکراری پرسیده بشه یا جواب سوال توی پست باشه برای جلوگیری از شلوغ شدن صفحه و گمراهی مخاطبان، اون سوال تایید نمیشه. اگر جواب سوالی رو هم ندونم تایید میکنم ولی پاسخ نمیدم. احتمالا مورد شما جزو این موارد بوده.
اما جواب این سوالتون باید بگم اداره مهاجرت کانادا هست که در مورد ویزا دادن تصمیم میگیره نه من. با توجه به اینکه هزینه ویزا و سفر برای انگشت نگاری کم نیست، خودتون باید تصمیم بگیرید چقدر این ویزا براتون مهمه و میخواهید براش هزینه کنید یا نه.

پاسخ
پاسخ
ف
فریبا
۲۳ روز پیش

لذت بردم بعد از چند ماه که نبودین انقدر دسته پر امدین ،نگران داشتیم میشدیم کم کم،ایشالله همیشه به سفر

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

ممنون فریبا جان از آرزوی خوبتون

پاسخ
پاسخ
م
مرجان
۲۳ روز پیش

عالي بود و استفاده كردم مرسي كه وقت گذاشتين

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

خوشحالم براتون مفید بوده مرجان عزیز

پاسخ
پاسخ
ر
رضا
۲۳ روز پیش

همیشه به سفر باشی احمد عزیز.
به نظرت برای استرالیا اقدام کنم؟سه تا ویزای شینگن دارم که یکیش مالتی 6 ماهه از فرانسه ست و کلی هم سفر آسیایی دارم متل تایلند و مالزی و سنگاپور و امارات و مضافا ترکیه .

پاسخ
پاسخ
ahmad
احمد مدیر سایت
۲۳ روز پیش

ممنون رضاجان
من در مورد ویزای شما تصمیم گیری نمی کنم بنابراین نمیتونم نظری بدم. آرزوی موفقیت دارم براتون

پاسخ
پاسخ