سفرنوشت

آرشیو سفرنامه های استرالیا

از وقتی که من دبیرستانی بودم و اون بازی حماسی رو مقابل تیم فوتبال استرالیا توی ملبورن انجام دادیم دوست داشتم برم و ملبورن رو ببینم. بعد از دریافت بدون دردسر و سریع ویزای استرالیا برنامه حدودا سه هفته ای رو برای دیدن خط ساحلی شرقی استرالیا تنظیم کردم. استرالیا که ششمین کشور بزرگ دنیا و همینطور بزرگترین جزیره کره زمین هست دیدنش چندین ماه وقت نیاز داره و با وقت محدودم باید انتخاب می کردم.

توصیه می کنم برای دیدن استرالیا یک ون بخرید یا کرایه کنید، اینطوری در هزینه هاتون کلی صرفه جویی می کنید و بهتر میتونید این کشور زیبا رو ببینید. توی راهنمای دوم استرالیا مفصل در این مورد نوشتم.

کل هزینه های من در سه هفته سفر استرالیا حدود ۲۰۰۰ دلار استرالیا شد که توی راهنمای اول ریز همه هزینه ها رو نوشتم. مسیر حرکت ۶۰۰۰ کیلومتری و شهرها و مکان هایی که در طول سفر دیدم هم در راهنمای اول هست.

راهنمای سوم هم به نحوه درخواست ویزای توریستی استرالیا و مدارک لازم پرداختم. علاوه بر سه راهنما، ۱۵ سفرنامه تصویری مفصل هم از مکان های دیدنی و شهرهایی که دیدم توی لیست هست که میتونید انتخاب کنید و از دیدن عکس ها و خوندن سفرنامه استرالیا لذت ببرید.